Jagody goji a hormon wzrostu

Troska o zdrowie i urodę wymaga nie tylko zabiegów pielęgnacyjnych, ale także dostarczania organizmowi odpowiedniej dawki odżywczych składników. Można je znaleźć w różnorodnych produktach, jednak najbardziej cenione są owoce. Warto jednocześnie podkreślić, że niektóre gatunki owoców posiadają lecznicze właściwości i dlatego spożywanie ich może przynieść wymierne korzyści.

Nie od dziś wiadomo, że wartość kaloryczna spożywanych produktów może diametralnie się różnić, toteż osoby dbające o sylwetkę powinny w swojej diecie postawić na warzywa i owoce, wiedząc, że mają one wpływ na przemianę materii, a tym samym ułatwiają odchudzanie.

Znane od wieków jagody goji posiadają niezwykłe właściwości prozdrowotne. Najważniejszą z nich jest zapobieganie chorobom nowotworowym oraz dostarczanie organizmowi cennych składników odżywczych. Dzięki spożywaniu jagód goji można zapewnić sobie witaminy, minerały, aminokwasy, a jest to tym ważniejsze, że większości z nich organizm ludzki sam nie produkuje.

W jagodach goji występuje poza tym żelazo, cynk, miedź, fosfor, selen. Ich niekwestionowaną zaletą jest pobudzanie hormonu wzrostu, a co więcej, jest to jedyny produkt spożywczy, który posiada taką właściwość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *