Koci pazur jako pomoc w leczeniu nowotworów?

Ostatnio coraz częściej usłyszeć można o cudownych właściwościach naparu z rośliny o nazwie vilcacora. Regularne picie takiej herbaty staje się coraz popularniejsze. Może być ona traktowana jako element profilaktyki chorób lub uzupełnienie leczenia niektórych dolegliwości. Vilcacora znana jest także jako koci pazur. W czym może pomóc?

Lek na raka?

Szukając w internecie informacji o vilcacorze, w pierwszej kolejności można się natknąć na strony poświęcone terapii antynowotworowej. Okazuje się, że wyciąg z leczniczej rośliny wspomóc może ciężki proces leczenia. Nie jest to jeszcze udowodnione naukowo, ale nie zaszkodzi spróbować każdej metody.

Magiczne działanie rośliny

Vilcacora z KrainaHerbaty.pl jest bardzo bogatym źródłem antyoksydantów. Regularne picie naparu z rośliny wspomaga pracę układu odpornościowego. Dzięki temu pacjenci lepiej znoszą chemioterapię i szybciej dochodzą do siebie po uciążliwym leczeniu substancjami chemicznymi. Koci pazur pomaga także w dolegliwościach żołądkowych, zwalczając nudności. Osoba regularnie stosująca preparaty i napary z vilcacory jest mniej podatna na różnego rodzaju infekcje. Warto więc próbować i walczyć z choroba na różne sposoby, nawet te alternatywne i czerpiące z sił natury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zdrowie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *